UYGULAMALAR Temizlik Makinaları Kullanım Alanları > TEKSTİL >

TEKSTİL

Tekstil sektöründe boya, apre konularında faaliyet gösteren fabrikalar arasındaki Nuryıldız Tesktil, Tamteks Tekstil, Doğuş Tekstil, Gülçek Tekstil, Çağlayan Boyahane, Has Örme, Hassan Tekstil, Şiteks Tekstil, Kullar Tekstil, Bella Tekstil, Yalteks Yalıtım, Aktops Tesktil, Tekbir Giyim, Colins Jeans Eroğlu Giyim, Penti Öğretmen Çorap, Çift Geyik Karaca Giyim  ve daha birçok üretim yerlerinin temizliğinde, ram fırınlarının elek ve filtrelerindeki havların, elyafların vakumlanmasında kullanmak için üretmiş olduğumuz sanayi tip vakumlu süpürgelerimizi tercih etmişlerdir.

Konfeksiyon sektöründe faaliyet gösteren kuruluşlardan olan Onat Tekstil Konfeksiyon, Scala Tekstil, Narkonteks Konfeksiyon, Bizim Tekstil Konfeksiyon, Vız Vız Tekstil, Beşler Tekstil, Oba Tekstil, Ak Giyim, Erse Tekstil ve daha birçok firma konfeksiyon sektörünün ihtiyacı olan büyük kumaş parçaları, iplik bobinleri gibi partikülleri emi yapabilen 90mm hortum çapına sahip konfeksiyon sanayi tip vakum süpürgesi makinalarımızı tercih etmişlerdir.

Ayrıca konfeksiyon tip geniş hortumlu sanayi süpürgelerimiz toplanan partikülleri sıradan çöp poşeti içine toplayıp kolayca atılmasını sağlamaktadır.  ( Çöp Poşetine Toplayabilme ve D.90mm Çapında Geniş Hortum Özellikli !!!! )

Ürün videosu için lütfen aşağıdaki resmin üzerine tıklayınız. 

   
 RAM FIRIN TEMİZLİĞİ    KONFEKSİYON KUMAŞLARI    TEKSTİL FIRIN TEMİZLEME

 

 
MERKEZİSİSTEM VAKUM
   Uzun Hortum - 30 mt
    Uzun Hortum - 60 mt
 
 
 
 Grup Teksitl - Yer Yıkama
   Dokuma Fabrikası
   Konfeksiyon Süpürgesi

Nuryıldız - Çerkezköy üretim tesislerinde ram fırınlarının eleklerinin üzerindeki hav, elyaf tozlarının emdirilmesi için Taurus 605 model asenkron motorlu trifaze süpürgemizi kullanmaktadır.

Ayrıca fabrika tavanı, elektrik kanallarının içindeki, aydınlatma lambalarının üzerinde biriken yanıcı özellik arz eden bu tekstil veya elyaf partiküllerin temizliğinde kullanılmaktadır.Genellikle fabrikalardaki sözde ve kolay temizlik yöntemi kompresör havası ile toplamış halde bulunan tozların etrafa daha çok yayılmasından ibarettir. 

Düşünülenin aksine hava ile temizlik değil, tozun daha çok ve farklı alanlara dağılması sağlanmaktadır. Bu da yangın tehlikesine sebebiyet vermektedir. Bu tür yanıcı teksitl tozlarının basınçlı hava ile etrafa saçılmasından ziyade, endüstriyel bir süpürge ile vakum yapılması daha randımanlıdır.   

Tamteks Tekstil, Doğuş Tekstil, Gülçek Tekstil, Çağlayan Boyahanesi, Has Örme gibi firmalarda Taurus 605 veya 606 model makinamızı tercih eden ve memnun kaln müşterilerimizdendir. 

Colins Jeans Eroğlu Giyim  - Avcılar  tesislerinde idari alanların ve depolama kısımlarının granit ve beton zeminlerinin yıkanması işlemi için HRA 450 model zemin yıkama makinemizi tercih etmiştir.  

Çift Geyik Karaca Giyim - Yenibosna tesislerinde sanayi tip vakum makinası konusunda Taurus 404 model ürünümüzü tercih etmiştir. 

Penti Öğretmen Çorap - Çorlu işletmesinde yer temizleme makinesinde HRA 450 model ürünümüzü tercih etmiştir.  

Başak Mensucat - Beylikdüzü işletmesinde tekstil terbiye işleminde kullanılan ram fırınlarındaki elyaf tozlarının vakumu için Taurus 605 model endüstriyel süpürgemizi tercih etmiştir.  

Grup Tekstil - Çerkezköy işletmesinde yer yıkama makinası olarak RA605 modelimizi tercih etmiştir.

 Konfeksiyon sektöründe

Onat Tekstil - Beylikdüzü fabrikasında kumaş kırpıntıları, iplik bobinleri, kumaş tozları gibi partiküllerin emişinde kullanmak için vakum makinelerimizi tercih etmiştir. 

Narkonteks Tekstil - İzmir fabrikasında kumaş parçaları, iplik bobin kalıntıları gibi partiküllerin vakumu için sanayi tipi süpürgelerimizi tercih etmiştir.