ÜRÜNLER > MARKA VE ÜRÜN BİLGİSİ > Temizlik Makinası Fiyatları >

Temizlik Makinası Fiyatları


[ Yazdır ]
http://www.hazan.com.tr/img/products/1494245949_0.png
Temizlik Makinası Fiyatları Temizlik Makinası Fiyatları Temizlik Makinası Fiyatları

Temizli Makinasında "Kalite - Fiyat" Endeksi 

Temizlik makinaları fiyatları konusunda çok farklılık gösteren ürünler bulabilirsiniz. Ancak unutulmamalıdır ki; ucuz ürünün kalite açısından, marka olarak bilinen firma ürünlerinin de pahalılık açısından bir hikmeti muhakkak vardır.  

Ucuz Temizlik Makinaları ; 

Günümüzdeki dünya ticari şarlarında eşdeğer veya yakın özellikteki ürünlerin satış fiyatları aşağı veya yukarı en fazla  %20 oranında farklılık gösterebilir. Bu oranın dışında %30- %40 -%50 gibi fiyat farklılığı olan ürünlerin kalitesinde muhakkak surette ciddi bir fark bulunur.  Çünkü tüm firmalar, rakip ürünlerin fiyatlarını göz önüne almak zorundadırlar. Ucuz bulduğunuzu zannettiğiniz ürünün özellik ve kalitesi "kuşa"  dönmüş olabilir. 

Marka Ürünler ; 

Reklam harcamalarına büyük bütçeler ayırıp müşteri tarafından biraz daha bilinirliliği artırmış olan firmalar ise kendilerini aynada "aslan" görürler. Bu reklam bütçeleri de ne yazık ki müşterinin sırtına yüklenir.  Kendi üretmedikleri ürünleri uygun fiyatlara alıp, kendi markalarını ürün üzerine yerleştirdikten sonra yani "kediyi, aslan gösterince" istedikleri fiyatlarda ürün satışını gerçekleştirirler.   

Hedef ;  Kaliteli Ürünü > Uygun Fiyata > Üreticiden almak olmadır.