UYGULAMALAR Temizlik Makinaları Kullanım Alanları > TOZ BOYA SÜPÜRGESİ >

TOZ BOYA SÜPÜRGESİ

[ Yazdır ]

Toz veya statik boya üretimi yapan sektörünün lider kuruluşları arasında olan Arsonsisi Toz Boya, Jotun Boya, İba Kimya firmalarının yanı sıra toz boya kullanan Tempa Pano, Plast - Met Kalıp, Standard Raf, Teknogon Raf Sistemleri, Boen Tuna Alüminyum, Wagner Boya, Asist Alüminyum, İBS Metal, Çınar Endüstri, Teknik Alüminyum ve daha birçok firma tesislerin temizliği ve toz boya tesislerinde kullanmak için patentli olan siklonlu vakumlama makinalarımızı tercih etmişlerdir.

Ürün videosu için lütfen aşağıdaki resmin üzerine tıklayınız. 

 

 

 TOZ BOYAVAKUM MAKİNASI    ELEKTROSTATİK  TOZ BOYA   EMAYE TOZU

 

   
 ÇİMENTO TOZU SİKLON ÜNİTESİ
   UN TOZU HALK EKMEK FABRİKASI
   

Tuna Boen Alüminyum firması Çerkezköy - Çorlu arasında yer alan toz boya tesislerinin temizliğinde Taurus siklon model trifaz süpürgemizi tercih etmiştir.

Standard Raf Sistemleri - İzmit üretim tesislerindeki statik toz boya kabinlerinin özellikle renk değişimlerinde büyük öenm arz eden temizlik işlemlerinde kullanmak üzere Taurus 505 Siklon model vakum makinamızı tercih etmiştir.

Tempa Pano - Gebze fabrikasında özellikle sık renk değişimi yaptığı için mümkün olan en kısa sürede temizlik işlemini bitirmesi gerekir. Kabin ve fırın için temizliği için hortum boyu yekpare 20-25 metreye ulaşabilien taurus 505 siklonlu sanayi tipi süpürgemizi yıllardan beri başarı ile kullanmaktadır.

İbs Metal - Dudullu tesislerindeki elektrostatik toz boya kabinlerindeki tozların vakumu için taurus 5050 multi siklon model ürünümüzü kullanmaktadır.  

Teknik Alüminyum firması Çerkezköy - Çorlu arasında kapalı alan büyüklüğü yaklaşık 20.000 m2 olan fabrikasında zemin temizliğinde kullanmak üzere akülü binicili zemin yıkama arabası RA 900B model ürünümüzü kullanmaktadır. Ayrıca fırın ve eritme ocaklarının etrafdaki tozların vakumlanması için Taurus 605 model endüstriyel trifaze elektrik süpürgesi ürünümüzü kullanmaktadır.